Společně do života

logo EU MSMT

Naše mateřská škola, základní škola a školní družina společně realizují projekt s názvem Společně do života, registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0013603, podpořený z výzvy MŠMT Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony II.

Doba realizace projektu je od 1. 9. 2019 do 31. 8. 2021.

Škola všem

Naše základní škola realizuje projekt s názvem ŠKOLA VŠEM, registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0007204,

podpořený z výzvy MŠMT Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Doba realizace projektu je od 1. 9. 2017 do 31. 8. 2019.

Projekt je zaměřen na

Pohyb a výživa - měření

Vzhledem k tomu, že měření žáků v programu Pohyb a Výživa probíhá jen v některých školách, domluvili jsme si měření vlastní. Pozvali jsme k nám do školy výživového poradce pana Michala Mikšovského z Výživového poradenství Ústí nad Labem, který naše žáčky přeměřil speciálním přístrojem InBody 230 a údaje vyhodnotil. Celé měření i odborná analýza je sponzorským darem škole od pana Michala Mikšovského. Děkujeme mnohokrát za ochotu, technické zajištění a odbornou pomoc.

EU peníze školám

Projekt EU peníze školám byl odstartován v květnu 2010, kdy MŠMT vyhlásilo výzvu v oblasti podpory 1.4 Zlepšení podmínek pro vzdělávání na základních školách. Tento projekt byl financován v rámci Operačního programu Vzdělávání pro Konkurenceschopnost (OPVK) a jeho hlavním smyslem bylo podpořit rozvoj oblastí, které se dlouhodobě ukazují jako problematické: