Týdenní plán ZŠ

Informuje děti i rodiče, co se daný týden bude učit a co se bude dít.

UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k charakteru loňského školního roku, věnujeme první dva měsíce výuky primárně opakování a procvičování učiva předešlého ročníku. Informace o probírané látce máte vždy v týdenních plánech (viz níže). Pokud by bylo potřeba věnovat se něčemu individuálně, pak se Vám ozveme. Pokud máte Vy pocit, že Vaše dítě potřebuje v některé oblasti více podpořit, kontaktujte ideálně příslušného vyučujícího, který s Vámi situaci probere a domluví se na dalším postupu.

Kontakty na vyučující zde.

13. týdenní plán (23. - 27. 11. 2020)                       14. týdenní plán (30. 11. - 4. 12. 2020)

pro 1. ročník                                                                pro 1. ročník

pro 2. ročník                                                                pro 2. ročník

pro 3. ročník                                                                pro 3. ročník