Týdenní plán ZŠ

Informuje děti i rodiče, co se daný týden bude učit a co se bude dít.

UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k charakteru loňského školního roku, věnujeme první  měsíc výuky primárně opakování a procvičování učiva předešlého ročníku. Informace o probírané látce máte vždy v týdenních plánech (viz níže). Pokud by bylo potřeba věnovat se něčemu individuálně, pak se Vám ozveme. Pokud máte Vy pocit, že Vaše dítě potřebuje v některé oblasti více podpořit, kontaktujte ideálně příslušného vyučujícího, který s Vámi situaci probere a domluví se na dalším postupu.

Kontakty na vyučující zde.

21. TÝDENNÍ PLÁN (17.1. - 21.1.2022)

20. TÝDENNÍ PLÁN (10.1. - 14.1.2022)

19. TÝDENNÍ PLÁN (3.1. - 7.1.2022)