Týdenní plán ZŠ

Informuje děti i rodiče, co se daný týden bude učit a co se bude dít.

UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k charakteru loňského školního roku, věnujeme první  měsíc výuky primárně opakování a procvičování učiva předešlého ročníku. Informace o probírané látce máte vždy v týdenních plánech (viz níže). Pokud by bylo potřeba věnovat se něčemu individuálně, pak se Vám ozveme. Pokud máte Vy pocit, že Vaše dítě potřebuje v některé oblasti více podpořit, kontaktujte ideálně příslušného vyučujícího, který s Vámi situaci probere a domluví se na dalším postupu.

Kontakty na vyučující zde.

PLÁNY PRO 5. TÝDEN (od 27. 9. 2021 do 1.10. 2021)

PLÁNY PRO 4. TÝDEN (od 20. 9. 2021 do 24. 9. 2021)