Týdenní plán ZŠ

Informuje děti i rodiče, co se daný týden bude učit a co se bude dít.

UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k charakteru loňského školního roku, věnujeme první dva měsíce výuky primárně opakování a procvičování učiva předešlého ročníku. Informace o probírané látce máte vždy v týdenních plánech (viz níže). Pokud by bylo potřeba věnovat se něčemu individuálně, pak se Vám ozveme. Pokud máte Vy pocit, že Vaše dítě potřebuje v některé oblasti více podpořit, kontaktujte ideálně příslušného vyučujícího, který s Vámi situaci probere a domluví se na dalším postupu.

Kontakty na vyučující zde.

42. týdenní plán (14. 6. - 18. 6. 2021)                                         43. týdenní plán (21. 6. - 25. 6. 2021)

pro 1. ročník                                                                                    pro 1. ročník

pro 2. ročník                                                                                    pro 2. ročník

pro 3. ročník                                                                                    pro 3. ročník