O nás

Jsme málotřídní základní škola s prvním stupněm a dvoutřídní mateřská škola v malebné krajině Českého středohoří. Poskytujeme vzdělání zejména dětem z oblasti Malečovska a blízkého Ústí nad Labem. Jsme volbou pro rodiče, kteří chtějí mít své dítě kvalitně vzdělávané ve škole rodinného typu ve zdravém životním prostředí.

Základní škola

Pedagogický sbor ZŠ

Telefonní kontakt: 603 554 941
Mgr. Eva Pešková - třídní učitelka I. třídy (1. ročník) 737-680-280 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Zuzana Slunečková - třídní učitelka II. třídy (2. a 3. ročník) 737-670-790 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jiří Pospíšil - třídní učitel III. třídy (4. a 5. ročník) 606-440-885 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Stanislav Hladký - učitel 1. stupeň ZŠ   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Nina Ludvíková - asistentka pedagoga    
Klára Brabcová - asistentka pedagoga   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Peter Daško - ředitel 605-261-730 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.