O nás

Jsme málotřídní základní škola s prvním stupněm a dvoutřídní mateřská škola v malebné krajině Českého středohoří. Poskytujeme vzdělání zejména dětem z oblasti Malečovska a blízkého Ústí nad Labem. Jsme volbou pro rodiče, kteří chtějí mít své dítě kvalitně vzdělávané ve škole rodinného typu ve zdravém životním prostředí.

Obecné informace

Vážení rodiče,

připomínáme vám úhradu za družinu ve výši 500,- Kč na pololetí. Částku  můžete uhradit v hotovosti nebo převodem na účet: 2401816093/2010, VS 9 a do poznámky napište jméno dítěte. Děkujeme.

 

Vychovatelky:

Dana Pova, telefon: 605 076 590, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Helena Machačová, telefon 603 554 941, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozní doba školní družiny: 06:00 - 16:30

Náplň: Školní družina zabezpečuje dětem odpočinek, rekreaci, zajímavé využití volného času.

Školní vzdělávací program pro družinu ZŠ Malečov naleznete zde.

 

Pravidla pro přijímání žáků

Do školní družiny jsou přijímáni žáci 1.- 5. ročníku. Přednostně jsou přijímáni žáci z nižších ročníků, dojíždějící a děti pracujících rodičů do navýšení kapacity. O zařazení žáka do školní družiny rozhoduje ředitel školy.

Do školní družiny budou žáci přijímáni pouze na základě řádně vyplněné a podepsané přihlášky. Veškeré změny týkající se dítěte (např. zdravotní stav, změna telefonního čísla rodičů, odchody...) aktualizujte písemnou formou. Na změny použijte formuláře, které jsou k dispozici u vychovatelky školní družiny nebo na webových stránkách. Zápisní lístek do školní družiny ke stažení zde.

Poplatek za školní družinu

Je 100,- Kč za měsíc, přičemž se platí za období září až leden tj. 500 Kč a únor až červen tj. 500 Kč nebo za celý školní rok tj. 1000 Kč.

Vyzvedávání dětí ze ŠD

Individuálně dle aktuálního rozvrhu hodin.