O nás

Jsme málotřídní základní škola s prvním stupněm a dvoutřídní mateřská škola v malebné krajině Českého středohoří. Poskytujeme vzdělání zejména dětem z oblasti Malečovska a blízkého Ústí nad Labem. Jsme volbou pro rodiče, kteří chtějí mít své dítě kvalitně vzdělávané ve škole rodinného typu ve zdravém životním prostředí.

Stávající projekty

Ovoce a zelenina do škol

Ovoce do školEvropský projekt Ovoce a zelenina do škol schválila vláda v prosinci roku 2009. Úkolem projektu je především přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny a pomoci tak vytvářet zdravé životní návyky u dětí. Dodávané ovoce a zelenina jsou pro děti zdarma a to nad rámec pravidelného školního stravování. Projekt se vztahuje na žáky prvních až pátých ročníků základních škol.

Fotogalerie na webových stránkách Ovoce a zelenina do škol

ovoce

 

 

 

 

Zajímavé odkazy týkající se tohoto projektu

Ovoce a zelenina do škol - oficiální stránky

Laktea, o.p.s. - náš dodavatel

Evropský plán Ovoce do škol - informace v angličtině

MŠMT - schválení projektu

MŠMT - doplňující informace