Proběhlé projekty

Pohyb a výživa - měření

Vzhledem k tomu, že měření žáků v programu Pohyb a Výživa probíhá jen v některých školách, domluvili jsme si měření vlastní. Pozvali jsme k nám do školy výživového poradce pana Michala Mikšovského z Výživového poradenství Ústí nad Labem, který naše žáčky přeměřil speciálním přístrojem InBody 230 a údaje vyhodnotil. Celé měření i odborná analýza je sponzorským darem škole od pana Michala Mikšovského. Děkujeme mnohokrát za ochotu, technické zajištění a odbornou pomoc.