Plány

Fotogalerie školních akcí

Kroužky a doučování ve školním roce 2020/2021

Vážení rodiče a žáci.

I ve školním roce 2020/2021 nabízíme kroužky a doučování. Pro více informací klikněte zde.

Kroužek vaření se do odvolání nekoná

Z důvodu hygienických opatření, v souvislosti s covid-19, se až do odvolání nebude konat kroužek vaření v rámci školní družiny.

Nové webové stránky

Vážení rodiče, žáci a další návštěvníci.
Zajisté jste zaznamenali nový vzhled našich webových stránek.
Doufáme, že se Vám líbí a uživatelsky vyhovují. Nově jsou responsivní (upravené i pro používání v mobilních zařízeních).
V současné době ještě probíhá doplňování jejich obsahu. Pokud Vám nějaké informace chybí, sdělte to, prosím, třídním učitelům nebo řediteli školy.
Na úvodní straně při srolování dolů uvidíte Aktuality.
Do kalendáře (také na úvodní straně) budeme doplňovat chystané akce.
Zároveň upozorňujeme na nové e-mailové kontakty na všechny zaměstnance školy.

Třídnictví ve školním roce 2020-2021

1. ročník Mgr. Eva Pešková
2. a 3. ročník Mgr. Zuzana Slunečková
4. a 5. ročník Mgr. Jiří Pospíšil

Změna bankovního spojení

Upozorňění na změnu bankovního spojení pro úhradu úplaty za předškolní vzdělávání, stravného a družiny, s platností od září 2020.

Nové číslo účtu pro tyto platby je 240 181 6093 / 2010 u Fio banky, a.s.

Nový formulář pro platbu inkasem ZDE

Oznámení o přerušení činnosti MŠ

Po projednání se zřizovatelem oznamujeme přerušení provozu MŠ od 13. 7. 2020 do 14. 8. 2020 z provozních důvodů.

Snížení výše úplaty za předškolní vzdělávání

Za měsíce červenec a srpen 2020 je snížena výše úplaty za předškolní vzdělávání na ½.

Úprava výše úplaty za předškolní vzdělávání

Vážení rodiče, od 1. 9. 2020 se pro školní rok 2020/2021 upravuje výše úplaty za předškolní vzdělávání na 300,- Kč/měsíc.

Přerušení provozu školní družiny

Od 1. 7. 2020 do 31. 8. 2020 je po dohodě se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny.

Nárok na ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření dětského výchovného zařízení

V případě nároku na ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření dětského výchovného zařízení jej uplatní zaměstnanec tiskopisem "Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovné zařízení (školy)". Tento tiskopis mu vydá ve 2 vyhotoveních škola (výchovné zařízení), do které dítě chodí. Zaměstnanec doplní část B tiskopisu a předá jej neprodleně svému zaměstnavateli. Druhý díl tohoto tiskopisu slouží pro uplatnění nároku v případě vystřídání v péči o dítě, jinak se nepoužije.

LOKACE

Malečov 61